Мегатрон Еластик

Двокомпонентна гнучка цементно-полімерна гідроізоляційна суміш


Опис матеріалу:

   Для гідроізоляції поверхонь надземних і підземних споруд з бетону, цегельної кладки із заповненими швами, інших стінових матеріалів на мінеральних основах  від вологості ґрунту, ґрунтових і фільтраційних вод, а так також від напірних течій. Використовувати на додатній тиск (по DIN 11048). Застосовується як гідроізолююче і гнучке  покриття по бетону, штукатурці, цегляних стінах, пластикових, металевих та скляних поверхнях.  Використовують,  як захисне покриття бетону від дії агресивного довкілля. Стійкий до дії двоокису вуглецю, а також агресивних стічних вод.

Об'єкти використання:

  • Герметизація плавальних басейнів і резервуарів

  • Ремонт покриттів терас            

  • Виконання горизонтальної ізоляції    

  • Герметизація мікротріщин в обштукатурених поверхнях

  • Гідроізоляція зовнішніх стін підвалів.                

  • Нанесення захисних покриттів на готові бетонні конструкції, схильні до деформації. 

    Мегатрон Еластик являє собою двокомпонентний герметик, що складається з високоякісних сортів цементу, спеціальних наповнювачів і добавок, а також синтетичних полімерів у вигляді водного розчину. При змішуванні обох компонентів виходить суміш, що легко наноситься вручну за допомогою шпателів,  як на горизонтальні, так і вертикальні поверхні. Товщина шаруючи за один прийом складає 1 мм. Завдяки високому вмісту полімерів, Мегаластик володіє високою адгезією до будь-яких загальноприйнятих в будівництві  основ, як наприклад бетон, газобетони, вапняна і цементна штукатурка, гіпсокартон, гіпсові дошки і плити, гіпсова штукатурка і деревостружкові плити і так далі.

 Інструкція по використанню: 

    Підготовка основи. Основа, що обробляється, має бути перш за все сухою і чистою. Речовини, що перешкоджають нормальному зчепленню, такі як бруд, пил, плями масла, жиру, штукатурка, що відшаровується, видаляють. При необхідності це роблять за допомогою напірної води (тиск від 600 до 1000 Па) або піскоструминного апарату.  При ремонті цементних поверхонь, таких як бетон або бетонне стяжка, з подальшою герметизацією Мегаластиком, основу перевіряють на відповідність вимогам по міцності згідно з ДСТУ.  Іржу або речовини, що відшаровуються, також видаляють.  Пошкоджені ділянки поверхні заздалегідь закладають розчинами Мегатрон Ремонтний або Мегатрон Шовний. Сильно поглинаючі цементні поверхні заздалегідь ґрунтують , або рясно зволожують. Наносять на підготовлену поверхню вручну шпателями  причому товщина шаруючи за один прохід повинна складати не більше 1мм. На перший шар Мегаластику, а поверх тріщин для посилення накладають спеціальну скловолокнисту сітку (вічка 4х4 мм) з перекриттям  в 10 см. Після висихання першого шару герметика (через 4-5 годин) наносять другий шар. На закінчення розрівнюють півтерком або металевою гладилкою.  Час твердіння Мегаластику при +20С складає близько 24 годин. Після цього можна приступати до влаштування керамічних покриттів або завершального фарбування із застосуванням різноманітних фарб.

Приготування розчину:

    Залити рідкий компонент в чисте відро і додати в нього, при постійному перемішуванні, компонент А . Перемішати розчин за допомогою механічної мішалки(400 об/хв.) в протягом декількох хвилин до здобуття однорідної, позбавленої грудок маси. Приготований розчин виробити протягом 45 хв. (при +20С). 

Зберігання:

   Гарантійний термін зберігання 18 місяців при температурі від -20 до +30°С в не порушеній заводській упаковці.

Заходи безпеки:

   Під час роботи використовувати захисні окуляри та гумові рукавиці (можливе виникнення подразнення шкіри).

 

Рекомендовані товари:

Гідроізоляція Мегатрон "Ремонтний"

Шпатлівка Мегатрон "Термопор"

Гідрофобізатор "Мегатрон-М"

Гідрофобізатор "Мегатрон-К"


п/п
Характеристика Компонет А Компонент Б

1

Зовнішній вигляд порошок рідина

2

Колір світло сірий білий
3

Істинна густина г/см3

1,4 1,1

4

Колір суміші А+Б сірий

5

Відношення компонентів А:В 2 1

6

Робочий час (відкритий), хв 45

7

Густина суміші г/см3 1,7

8

Упаковка, кг 11,8 5

8

Термін зберігання 12 24
10 Температура при застосуванні ◦С +5
11 Температура експлуатації ◦С -60 ÷ +130