Опис матеріалу:

"Мегатрон Шовний" – це матеріал, що використовується для герметизації швів, тріщин та з'єднань в будівельних конструкціях. 

До складу шовної композиції входить модифікований портландцемент, раціонально підібраний кварцовий заповнювач та хімічні добавки.

"Мегатрон Шовний" володіє високою міцністю зчеплення з основою, високою водонепроникністю, хімічною та корозійною стійкістю. 

Використовується для гідроізоляції статичних конструкцій із монолітного бетону та збірного залізобетону.Переваги "Мегатрон Шовний":

Висока міцність зчеплення:
"Мегатрон Шовний" володіє високою міцністю зчеплення з основою, що гарантує надійну адгезію до поверхні, що забезпечує високу ефективність захисту від вологи;

Широкий спектр застосування:
"Мегатрон Шовний" може бути застосований на різних типах бетонних конструкцій (цементні стяжки та штукатурки, стіни фундаментів, фундаментні плити);

Водонепроникність:
Мегатрон Шовний має високу водонепроникність, що робить його ефективним для запобігання проникненню води та вологи в конструкції

Простота використання:
Наноситься виключно на вологу поверхню (не потребує осушення поверхні) з будь якої доступної сторони конструкції. Не потребує додаткового захисту;

Хімічна та корозійна стійкість:
"Мегатрон Шовний" володіє властивостями, що дозволяють йому витримувати вплив хімічних речовин та уникнути корозії під впливом морської та ґрунтових вод

"Мегатрон Шовний":
Не містить шкідливих речовин та не завдає шкоди навколишньому середовищу, дозволений     для використання в резервуарах з питною водою.Сфера застосування:

 • Гідроізоляція збірних бетонних конструкцій (фундаментні блоки, панелі перекриття, балконні плити, і т.д.);
 • Гідроізоляція монолітних бетонних конструкцій (плити фундаменту, стяжки на основі цементу, колони, сходові марші і т.д.);
 • Гідроізоляція промислових споруд (плити фундаменту, колони, стінові панелі і т. д.);
 • Гідроізоляція споруд аграрного сектору (силоси, бункери, газгольдери, підземні та надземні галереї, і т.д.);
 • Гідроізоляція споруд водного господарства (трубопроводи, резервуари, колодязі, свердловини і т.д.);
 • Гідроізоляція гірничо-добувних об'єктів;
 • Гідроізоляція очисних споруд (септики, відстійники, і т.д.).Рекомендації по нанесенню:

"Мегатрон Шовний"  слід наносити згідно технологічного регламенту виробника.

Перед нанесенням "Мегатрон Шовний" необхідно здійснити підготовку основи, щоб забезпечити найкращу якість зчеплення та проникнення. 

Виконуємо штрабування по всій довжині тріщини за допомогою відбійного молотка, фрези чи іншим механічним засобом. Поперечний розріз повинен бути не менше 25х25 мм для забезпечення необхідної міцності та опору воді. При достатньо великому розрізі (штрабу) матеріал наноситься шарами не більше 30 мм.

Матеріал заповнює попередньо зволожену порожнину шва, тріщини чи штрабу вручну або за допомогою шпателя. Також, при закритті великих тріщин з метою економії матеріалу допускається додавання дрібнозернистого промитого щебеню (5-10 мм) в кількості 25-30% від об’єму. Рекомендується додатково обробити заповнену штрабу "Мегатроном Проникаючим" Важливо враховувати, що зі збільшенням січення штрабу чи тріщин, зростає витрата матеріалу.

Суху суміш потрібно змішати з водою у пропорції 1 кг суміші до 200 г води (або у співвідношенні 5:1, де п’ять частин сухої суміші на одну частину води за об'ємом). 

Кількість води може залежати від температури та вологості навколишнього середовища. Воду вливають до сухої суміші дрібними порціями та перемішують вручну або за допомогою механічних засобів протягом 1-2 хвилин.

Суміш набуде консистенції пластиліну. Зачиняти стільки розчину, скільки можна використати протягом 15-30 хвилин. Під час використання матеріал слід регулярно перемішувати. Додаткове додавання води не допускається.

Роботи по нанесенню матеріалу виконувати при температурі не нижче +5°С. 

Увага! Напірні течії необхідно ізолювати за допомогою Мегатрон Пломба.Технічні характеристики

Характеристика
Значення
Зовнішній вигляд Сипучий порошок темно- сірого  кольору, без домішок
Вологість по масі, % 0,5÷0,7

Термін тужавіння, хв.

Початок

Кінець  


20÷35

35-60


Насипна щільність, г/см3 1,35
Адгезія з бетоном, МПА 2÷3

Міцність на стиск, МПа

7 днів

28 днів    


18-20

25-27


Марка по водонепроникності, W W 12÷16
Морозостійкість, к-сть циклів F250-F300
Ультрафіолет Не впливає
Температура при застосуванні, ◦С +5
Температура експлуатації, ◦С  -60 ÷ +130
Гарантійний термін зберігання, міс. 18Витрати матеріалу:

Витрата матеріалу «Мегатрон Шовний» складає 1,7 кг/пог.м при штрабі 25 x 25 мм.Зберігання:

Гарантійний термін зберігання 12 місяців при температурі від -20 до +60°С в не порушеній заводській упаковці.Заходи безпеки:

Під час використання "Мегатрон Шовний", необхідно дотримуватись наступних заходів безпеки:

 • Забезпечити безпеку на робочому місці. Переконайтеся, що робоче місце чисте, порожнє і не містить небезпечних матеріалів. Встановіть огородження і знаки безпеки, де це необхідно.
 • Використовуйте відповідний захист для очей та дихальних шляхів. При зачиненні гідроізоляції може виділятись пил, та інші речовини, які можуть стати причиною ризику для здоров'я. Використовуйте захисні окуляри та респіратори.
 • Використовуйте безпечні інструменти та обладнання. Переконайтеся, що інструменти та обладнання, які ви використовуєте, є безпечними для роботи. Перевірте їх перед використанням.
 • Під час роботи з гідроізоляцією дотримуйтеся правил безпеки при роботі з рідинами та хімічними речовинами. 
 • Дотримуйтеся всіх вимог щодо техніки безпеки, які встановлені відповідними організаціями та виробниками.
 • Переконайтеся, що матеріали, які ви використовуєте, є екологічно безпечними та не мають негативного впливу на довкілля.


Схожі товари
МЕГАТРОН ДОБАВКА
Суха гідроізоляційна добавка для бетонів та розчинів
arrow Докладніше
МЕГАТРОН ПЛОМБА
Тампонажна композиція для герметизації (тампонування) водонапірних пустот, отворів, швів чи тріщин у будівельних конструкціях
arrow Докладніше
МЕГАТРОН ПРОНИКАЮЧИЙ
Проникаюча гідроізоляція для захисту бетонних конструкцій
arrow Докладніше