Тампонаж напірних течій «Мегатрон Пломба»

    Активні напірні течії ліквідуються за допомогою «Мегатрон Пломба». Для розчину цього матеріалу характерні короткі терміни схоплення, тому роботи слід виконувати максимально оперативно.

    Виконуємо розширення і заглиблення отвору на глибину не менше 50 мм і ширину не менше 25х25 мм. (Див. Тампонаж напірної течії). Для забезпечення необхідної міцності для опору воді. Порожнина повинна виглядати у формі ластівчиного хвоста. Внутрішню частину необхідно очистити від залишків слабкого бетону.  Суміш зачиняти в пропорції 1:4 на одну частину води 4 частини сухої суміші по об’єму. отриману суміш максимально сильно вдавити в порожнину течії. В залежності від температури бетонної поверхні і сили фільтрації води необхідно продовжувати тиск протягом 40-60 секунд. Чим нижча температура бетону чи води тим повільніше відбувається схоплення розчину. При тампонажі великих тріщин, пустот тампонаж виконують із найвищої точки тріщини (шва, стику, примикання, пустот).

     Розчином «Мегатрон Пломба» отримана порожнина заповнюється тільки на половину.  Залишений об’єм пустоти (порожнини, шва, тріщини, примикання, вводу комунікацій) заповнюється розчином «Мегатрон Шовний». Тампоновану пустоту і суміжну область рекомендується обробити сумішшю «Мегатрон Проникаючий» в два шари. Витрати матеріалу в перерахунку на суху суміш  складає 1,7-2,1 кг/дм3