Виконання обмазувальної гідроізоляції (двокомпоненої)

    Двокомпонентна гнучка цементно-полімерна гідроізоляційна суміш.  Виконання обмазки виконується тільки при додатному тиску (тобто коли вода тисне на поверхню). Мегатрон еластик являє собою двокомпонентний герметик, що складається з високоякісних сортів цементу, спеціальних наповнювачів і добавок, а також синтетичних полімерів у вигляді водного розчину. При змішуванні обох компонентів виходить суміш, що легко наноситься вручну за допомогою шпателів,  як на горизонтальні, так і вертикальні поверхні. Підготовка основи. Основа, що обробляється, має бути перш за все сухою і чистою. Речовини, що перешкоджають нормальному зчепленню, такі як бруд, пил, плями масла, жиру, штукатурка, що відшаровується, видаляють. При необхідності це роблять за допомогою напірної води (тиск від 600 до 1000 Па) або піскоструминного апарату.  При ремонті цементних поверхонь, таких як бетон або бетонне стяжка, з подальшою герметизацією Мегатрон еластик, основу перевіряють на відповідність вимогам по міцності згідно з ДСТУ.  Іржу або речовини, що відшаровуються, також видаляють.  Пошкоджені ділянки поверхні заздалегідь закладають розчинами Мегатрон Ремонтний або Мегатрон Шовний. Сильно поглинаючі цементні поверхні заздалегідь ґрунтують , або рясно зволожують.

     Залити рідкий компонент в чисте відро і додати в нього, при постійному перемішуванні, компонент А . Перемішати розчин за допомогою механічної мішалки(400 об/хв.) протягом декількох хвилин до здобуття однорідної, позбавленої грудок маси. Приготований розчин виробити протягом 45 хв. (при +20С). 

     Рекомендації по нанесенню  наносять на підготовлену поверхню вручну шпателями  причому товщина шаруючи за один прохід повинна складати не більше 1,5мм.  Поверх тріщин для посилення накладають спеціальну скловолокнисту сітку (вічка 4х4 мм) з перекриттям  в 10 см. Після висихання першого шару герметика (через 4-5 годин) наносять другий шар. На закінчення розрівнюють півтерком або металевою гладилкою.  Час твердіння Мегатрон Еластик  при +20С складає близько 24 годин. Після цього можна приступати до влаштування керамічних покриттів, або завершального фарбування із застосуванням різноманітних фарб.