Використання ремонтних складів для бетонних елементів

    Видалити пошкоджений бетон використовуючи  алмазні інструменти та інструменти уданої дії (відбійний молоток).  Необхідно створити нерівну шорстку поверхню для забезпечення хорошого зчеплення з основи з ремонтним складом. 

Необхідно очистити арматуру від корозії, при необхідності встановити додаткову.  Ліквідувати всі напірні течії за допомогою «Мегатрон Пломба». Додатково очистити поверхню від бруду, пилу, фарби, вапна і т.д.

Мегатрон Ремонтний потребує добре підготовленої, злегка зволоженої поверхні. Перед застосуванням Мегатрон Ремонтний рекомендується добре зволожити поверхню.

Перед застосуванням необхідно підготовити ручний інструмент, також відра та воду зачинення. Для правильного приготування ремонтної суміші необхідно добавляти воду в суміш, а не навпаки в пропорції 4:1 на чотири частини сухої суміші одну частину води за об’ємом. Перемішувати механічним міксером протягом 3-4 хв. до утворення однорідної маси без грудок. Вміст води може залежати від температури навколишнього середовища і відносної вологості повітря. За сухої спекотної погоди  розчин може потребувати більшої кількості води.