Опис матеріалу:

"Мегатрон Ремонтний Р-2" – Безусадочна швидко тверднуча суха суміш призначена для конструктивного ремонту бетону та залізобетону. Товщина нанесення в один шар може коливатися від 10 до 30 мм. 

Ця суха будівельна суміш включає в себе заповнювач певної гранулометрії та хімічні компоненти. При змішуванні з водою утворюється розчин з підвищеними адгезійними властивостями до сталі та бетону.

При виконанні ремонтних робіт рекомендується наносити матеріал кельмою або шпателем з товщиною до 30 мм. в один шар. У випадку потреби, нанесення може здійснюватися у кілька шарів для досягнення більшої товщини та стійкості.Переваги "Мегатрон Ремонтний Р-2":

Висока міцність:
Висока міцність цієї суміші гарантує надійність конструктивного ремонту протягом тривалого часу.

Висока міцність зчеплення з о:
"Мегатрон Ремонтний Р-2"  володіє високою міцністю зчеплення з основою, що гарантує надійну адгезію до поверхні, що забезпечує високу ефективність захисту від вологи;

Широкий спектр застосування:
"Мегатрон Ремонтний Р-2" може бути застосований на різних типах бетонних конструкцій (цементні стяжки та штукатурки, стіни фундаментів, фундаментні плити);

Водонепроникність:
"Мегатрон Ремонтний Р-2 має високу водонепроникність, що робить його ефективним для запобігання проникненню води та вологи в конструкції

Простота використання:
наноситься виключно на легко зволожену поверхню (не потребує осушення поверхні) з будь якої доступної сторони конструкції. Не потребує додаткового захисту;

Хімічна та корозійна стійкість:
"Мегатрон Ремонтний Р-2" володіє властивостями, що дозволяють йому витримувати вплив хімічних речовин та уникнути корозії під впливом морської та ґрунтових вод

Екологічність:
Мегатрон Ремонтний Р-2 не містить шкідливих речовин та не завдає шкоди навколишньому середовищу, дозволений     для використання в резервуарах з питною водою.Сфера застосування:

 • Ремонт збірних бетонних конструкцій (фундаментні блоки, панелі перекриття, балконні плити, і т.д.);
 • Ремонт монолітних бетонних конструкцій (плити фундаменту, стяжки на основі цементу, колони, сходові марші і т.д.);
 • Ремонт промислових споруд (плити фундаменту, колони, стінові панелі і т. д.);
 • Ремонт споруд аграрного сектору (силоси, бункери, газгольдери, підземні та надземні галереї, і т.д.);
 • Ремонт споруд водного господарства (трубопроводи, резервуари, колодязі, свердловини і т.д.);
 • Ремонт гірничо-добувних об'єктів;
 • Ремонт очисних споруд (септики, відстійники, і т.д.).Рекомендації по нанесенню:

"Мегатрон Ремонтний Р-2" слід наносити згідно технологічного регламенту виробника.

Перед нанесенням "Мегатрон Ремонтний Р-2" необхідно здійснити підготовку основи, щоб забезпечити найкращу якість зчеплення з основою.

Перед нанесенням Мегатрон Ремонтний важливо підготувати поверхню, злегка зволоживши її. Рекомендується ретельно зволожити поверхню перед застосуванням зазначеного матеріалу. Обов'язково додатково очистити поверхню від бруду, пилу, фарби, вапна та інших забруднень.

Для видалення пошкодженого бетону рекомендується використовувати алмазні інструменти та інструменти ударної дії, зокрема відбійний молоток. Головною метою є створення нерівної шорсткої поверхні для забезпечення надійного зчеплення з основою, де буде проводитися ремонт.

Необхідно ретельно очистити арматуру від корозії та, в разі потреби, встановити додаткову арматуру. 

Для ліквідації напірних течій рекомендується використовувати засіб «Мегатрон Пломба». 

Також слід підготувати ручний інструмент, відро та воду для зачинення. Для правильного приготування ремонтної суміші слід додавати воду до суміші, а не навпаки, в пропорції 6:1 (шість частин сухої суміші до однієї частини води за об'ємом). Рекомендується перемішувати механічним міксером протягом 3-4 хвилин до отримання однорідної маси без грудок.

 Вміст води може залежати від температури навколишнього середовища та відносної вологості повітря. У суху спекотну погоду розчин може потребувати більше води.Технічні характеристики

Характеристика
Значення
Зовнішній вигляд Сипучий порошок темно- сірого  кольору, із
Вологість по масі % 0,5÷0,7

Термін тужавіння хв.
Початок
Кінець


20÷35
35-60

Насипна щільність в не ущільненому стані г/см3 1,35
Адгезія з бетоном, МПА 2÷3

Міцність на стиск
2 дні
7 днів
28 днів


20,4
35,0
48,0

Марка по водонепроникності W W 12÷16
Морозостійкscnm, к-сть циклів F400
Ультрафіолет Не впливає
Температура при застосуванні ◦С +5
Температура експлуатації ◦С -60 ÷ +130
Гарантійний термін зберігання 18Витрати матеріалу:

Витрата матеріалу залежить від обсягу виконаних робіт.Зберігання:

Гарантійний термін зберігання 12 місяців при температурі від -20 до +60°С в не порушеній заводській упаковці.Заходи безпеки:

Під час використання "Мегатрон Ремонтний Р-2", необхідно дотримуватись наступних заходів безпеки:

 • Забезпечити безпеку на робочому місці. Переконайтеся, що робоче місце чисте, порожнє і не містить небезпечних матеріалів. Встановіть огородження і знаки безпеки, де це необхідно.
 • Використовуйте відповідний захист для очей та дихальних шляхів. При зачиненні гідроізоляції може виділятись пил, та інші речовини, які можуть стати причиною ризику для здоров'я. Використовуйте захисні окуляри та респіратори.
 • Використовуйте безпечні інструменти та обладнання. Переконайтеся, що інструменти та обладнання, які ви використовуєте, є безпечними для роботи. Перевірте їх перед використанням.
 • Під час роботи з гідроізоляцією дотримуйтеся правил безпеки при роботі з рідинами та хімічними речовинами. 
 • Дотримуйтеся всіх вимог щодо техніки безпеки, які встановлені відповідними організаціями та виробниками.
 • Переконайтеся, що матеріали, які ви використовуєте, є екологічно безпечними та не мають негативного впливу на довкілля.


Схожі товари
МЕГАТРОН РЕМОНТНИЙ Р-4
Ремонтна суха суміш наливного типу для відновлення горизонтальних поверхонь
arrow Докладніше
МЕГАТРОН РЕМОНТНИЙ Р-1
Ремонтний склад для конструктивного відновлення пошкодженого бетону.
arrow Докладніше