Опис матеріалу:

Суха будівельна суміш "Мегатрон Добавка" використовується для гідроізоляції бетонних і залізобетонних конструкцій та виробів під час монолітного бетонування. Використання цієї добавки дозволяє отримати бетон з високою водонепроникністю, морозостійкістю і підвищеною хімічною та корозійною стійкістю.

Добавку слід додавати безпосередньо при замішуванні на будівельному майданчику, у міксері чи на бетонному (розчинному) вузлі. Важливо добитися однорідної суміші "Добавки" з бетоном, ретельно перемішавши їх. Не додавайте суху суміш добавки в бетон під час замішування.

Для стиків, з'єднань, примикань та введення комунікацій рекомендується використовувати бентонітуву гідропрокладку "Мегатрон", "Мегатрон Шовний" та гідрошпонки різних типів.Переваги "Мегатрон Добавка":

 • Призначення:
  "Мегатрон Добавка" дозволяє створити ефективний захист від вологи в усій товщині бетонної конструкції, що є особливо важливим у випадках, коли може виникнути небезпека проникнення вологи через пори або мікротріщини в бетоні.
 • Підвищення експлуатаційних характеристик:
  Використання "Мегатрон Добавка" дозволяє отримати бетони з підвищеними показниками водонепроникності, морозостійкості, хімічної і корозійної стійкості протягом усього життєвого циклу конструкції.
 • Широкий спектр застосування:
  "Мегатрон Добавка" використовується для створення надійної та ефективної гідроізоляції на різних типах об'єктів для захисту бетонних конструкцій у будь-яких умовах. Наприклад, ця добавка може бути застосована при будівництві підземних укриттів, гідроізоляції фундаментів, басейнів, сховищ для рідини, або будь-яких інших споруд, де вода може становити проблему.
 • Водонепроникність:
  Весь бетон стає бар'єром для вологи, не допускаючи її проникнення в середину приміщення.
 • Здатність до самозаліковування:
  Ця характеристика означає, що при наявності дрібних тріщин або пор в бетоні, "Мегатрон Добавка" може заповнити ці дефекти самостійно, відновлюючи герметичність конструкції.
 • Простота використання:
  "Мегатрон Добавка" легко і зручно додається до бетонної суміші під час будівництва. "Мегатрон Добавка" може бути додана безпосередньо під час замішування бетонної суміші, що не вимагає додаткових складних процедур або обладнання. Це спрощує інтеграцію добавки в будівельний процес
 • Необмежений термін дії:
  "Мегатрон Добавка" забезпечує цей довгостроковий захист, не втрачаючи своїх властивостей з часом. Це робить її ефективним і економічно вигідним рішенням для гідроізоляції будівельних конструкцій, оскільки вона не потребує постійного поновлення або заміни, що може вимагати значних зусиль та витрат.
 • Бетон з добавкою не потребує додаткового захисту:
  Сам бетон стає достатньо ефективним захистом від вологи, і не потребує додаткових заходів для підсилення його гідроізоляційних властивостей. Відсутність потреби в додаткових матеріалах та роботах по їх укладанню призводить до значної економії. Оскільки бетон з самою добавкою вже є надійним захистом від вологи, менше потреби в регулярному обслуговуванні гідроізоляції
 • Однорідність:
  Бетон з "Мегатрон Добавка" є єдиною, неперервною структурою.
 • Скорочення термінів проведення робіт:
  Використання "Мегатрон Добавка" дозволяє виконати ефективну та швидшку гідроізоляцію бетонних конструкцій, що дозволяє економити час та ресурси на будівельному майданчику, дозволяє виконати гідроізоляційні роботи швидше, ніж при застосуванні традиційних методів
 • Екологічність:
  "Мегатрон Добавка" виробляється та використовується з дотриманням екологічних норм і стандартів, а також не має негативного впливу на навколишнє середовище. В склад добавки входять виключно чисті екологічні компоненти. Матеріал екологічно чистий, радіоактивно безпечний. Дозволений для застосовують в господарсько-питному водопостачанніСфера застосування:

 • Гідроізоляція збірних бетонних конструкцій (фундаментні блоки, панелі перекриття, балконні плити, і т.д.);
 • Гідроізоляція монолітних бетонних конструкцій (плити фундаменту, стяжки на основі цементу, колони, сходові марші і т.д.);
 • Гідроізоляція промислових споруд (плити фундаменту, колони, стінові панелі і т. д.);
 • Гідроізоляція споруд аграрного сектору (силоси, бункери, газгольдери, підземні та надземні галереї, і т.д.);
 • Гідроізоляція споруд водного господарства (трубопроводи, резервуари, колодязі, свердловини і т.д.);
 • Гідроізоляція гірничо-добувних об'єктів;
 • Гідроізоляція очисних споруд (септики, відстійники, і т.д.).Рекомендації по нанесенню:

Підготовка суміші: Суху суміш "Мегатрон Добавка" змішується з водою в пропорції 1:1,5. Цей розчин додається в бетоновоз під час транспортування бетону. Це забезпечує рівномірне розподілення активних компонентів в товщі бетону.

Активні хімічні компоненти вступають в реакцію з іонними комплексами кальцію і алюмінію, різними оксидами і солями металів, що містяться в бетоні. Ця реакція сприяє утворенню водонепроникного бар'єру, який запобігає проникненню вологи.

Додатковий спосіб введення хімічної добавки в бетон передбачає додавання її на бетонному заводі разом з інертними заповнювачами, під час процесу змішування компонентів. Цей метод дозволяє забезпечити однорідний розподіл добавки по всій масі бетонної суміші ще до того, як вона потрапить на будівельний майданчик.

Важливим аспектом цього підходу є те, що виробництво бетону на заводі контролюється і відбувається в умовах, спеціально призначених для цього. Це дозволяє досягти високої ступені точності та надійності процесу, а також забезпечити високу якість бетону з добавкою.

У порівнянні з введенням добавки безпосередньо на будівельному майданчику, цей спосіб може спростити та прискорити процес будівництва. Крім того, він дозволяє попередньо підготувати бетон з урахуванням конкретних вимог та умов проекту. 

Такий метод введення хімічної добавки може бути особливо корисним при великих будівельних проектах, де швидкість та якість виготовлення бетону мають велике значення для успішного завершення проекту.Технічні характеристики

Характеристика Значення
Зовнішній вигляд Сипучий порошок світло- сірого  кольору, без домішок
Вологість по масі % 0,5÷0,7
Насипна щільність в не ущільненому стані г/см3 1,3÷1,4
Марка за водонепроникністю Вище W12
Підвищення міцності на стиск % до 10
Підвищення морозостійкості, к-сть циклів Не менше 250÷300
Стійкість бетону до дії кислот Висока
Стійкість бетону до дії лунів Висока
Стійкість бетону до дії нафтопродуктів Висока
Ультрафіолет Не впливає
Температура при застосуванні ◦С +5
Температура експлуатації ◦С -60 ÷ +130
Умова зберігання В сухому приміщені, в герметичній таріВитрати матеріалу:

Дозування добавки складає від 1,0% сухої суміші від маси цементу, але рекомендується не менше 4 кг/м3Зберігання:

Гарантійний термін зберігання 12 місяців при температурі від -20 до +60°С в не порушеній заводській упаковці.Заходи безпеки:

Під час використання "Мегатрон Пломба", необхідно дотримуватись наступних заходів безпеки:

 • Забезпечити безпеку на робочому місці. Переконайтеся, що робоче місце чисте, порожнє і не містить небезпечних матеріалів. Встановіть огородження і знаки безпеки, де це необхідно.
 • Використовуйте відповідний захист для очей та дихальних шляхів. При зачиненні гідроізоляції може виділятись пил, та інші речовини, які можуть стати причиною ризику для здоров'я. Використовуйте захисні окуляри та респіратори.
 • Використовуйте безпечні інструменти та обладнання. Переконайтеся, що інструменти та обладнання, які ви використовуєте, є безпечними для роботи. Перевірте їх перед використанням.
 • Під час роботи з гідроізоляцією дотримуйтеся правил безпеки при роботі з рідинами та хімічними речовинами. 
 • Дотримуйтеся всіх вимог щодо техніки безпеки, які встановлені відповідними організаціями та виробниками.
 • Переконайтеся, що матеріали, які ви використовуєте, є екологічно безпечними та не мають негативного впливу на довкілля.
Схожі товари
МЕГАТРОН ПЛОМБА
Тампонажна композиція для герметизації (тампонування) водонапірних пустот, отворів, швів чи тріщин у будівельних конструкціях
arrow Докладніше
МЕГАТРОН ПРОНИКАЮЧИЙ
Проникаюча гідроізоляція для захисту бетонних конструкцій
arrow Докладніше
МЕГАТРОН ШОВНИЙ
Безусадочна мінеральна композиція для герметизації холодних шві, тріщин та примикань
arrow Докладніше