Опис матеріалу:

"Мегатрон Пломба" - це матеріал, який використовується для герметизації (тампонування) водонапірних пустот, отворів, швів чи тріщин у будівельних конструкціях.

До складу тампонажної композиції входить модифікований портландцемент, раціонально підібраний кварцовий заповнювач та хімічні добавки. Термін тужавіння композиції з моменту введення води до кінця тужавіння становить 45 секунд, що дозволяє герметизувати напірні течії із високим гідростатичним тиском.

"Мегатрон Пломба" володіє високою міцністю зчеплення з основою, високою водонепроникністю, хімічною та корозійною стійкістю. 

Використовується для гідроізоляції статичних конструкцій із монолітного бетону та збірного залізобетону.Переваги "Мегатрон Пломба":

 • Призначення:
  "Мегатрон Пломба" – особливо швидкотвердіюча композиція, яка дозволяє герметизувати напірні течії, коли інші суміші вимиваються водою. Термін тужавіння - до 45 секунд.
 • Міцність зчеплення з основою:
  "Мегатрон Пломба" володіє високою міцністю зчеплення з основою, що гарантує надійну адгезію до поверхні та високу ефективність захисту від вологи.
 • Широкий спектр застосування:
  "Мегатрон Пломба" може бути використана на різних типах бетонних конструкцій, включаючи стіни фундаментів та фундаментні плити.
 • Водонепроникність:
  Мегатрон Пломба має високу водонепроникність, що робить його ефективним для запобігання проникненню води та вологи в конструкції.
 • Простота використання:
  Наноситься виключно на вологу поверхню (не потребує осушення) з будь-якої доступної сторони конструкції. Не потребує додаткового захисту.
 • Хімічна та корозійна стійкість:
  "Мегатрон Пломба" володіє властивостями, що дозволяють йому витримувати вплив хімічних речовин та уникнути корозії, навіть під впливом морської та ґрунтових вод.
 • Екологічність:
  "Мегатрон Пломба": не містить шкідливих речовин та не завдає шкоди навколишньому середовищу. Дозволений для використання в резервуарах з питною водою.Сфера застосування:

 • Гідроізоляція збірних бетонних конструкцій (фундаментні блоки, панелі перекриття, балконні плити, і т.д.);
 • Гідроізоляція монолітних бетонних конструкцій (плити фундаменту, стяжки на основі цементу, колони, сходові марші і т.д.);
 • Гідроізоляція промислових споруд (плити фундаменту, колони, стінові панелі і т. д.);
 • Гідроізоляція споруд аграрного сектору (силоси, бункери, газгольдери, підземні та надземні галереї, і т.д.);
 • Гідроізоляція споруд водного господарства (трубопроводи, резервуари, колодязі, свердловини і т.д.);
 • Гідроізоляція гірничо-добувних об'єктів;
 • Гідроізоляція очисних споруд (септики, відстійники, і т.д.).Рекомендації по нанесенню:

Виконайте розширення та заглиблення отвору на глибину не менше 50 мм і ширину не менше 25х25 мм для забезпечення необхідної міцності та опору води. Порожнина має нагадувати форму ластівчиного хвоста. Внутрішню частину слід очистити від залишків слабкого бетону. 

Змішайте частину сухої суміші з водою в наступних пропорціях: 250 грамів води на 1 кг сухої суміші або 1 частина води на 3 частини сухої суміші за об'ємом. Час тужавіння залежить від температури води та коливається від 20 до 60 секунд. Остаточна консистенція суміші - пластиліноподібна маса.

Отриману суміш максимально міцно вдавіть в порожнину течії. Залежно від температури бетонної поверхні та сили фільтрації води, тиск слід утримувати протягом 40-60 секунд. Чим нижча температура бетону чи води, тим повільніше відбувається тужавіння розчину. 

При тампонажі великих тріщин та порожнин слід починати з найвищої точки тріщини (шва, стику, примикання, порожнини).

Роботи по нанесенню матеріалу виконувати при температурі не нижче +5°С. 

Рекомендується обробити тампоновану пустоту та суміжну область двома шарами суміші «Мегатрон Проникаючий».Технічні характеристики

Характеристика Значення
Зовнішній вигляд Сипучий порошок темно- сірого  кольору, без домішок
Вологість по масі, % 0,5÷0,7

Термін тужавіння, с.

Початок 

Кінець    15÷35

45-60


Насипна щільність, г/см3 1,33
Адгезія з бетоном, МПа  2÷3

Міцність на стиск, МПа

2 години

7 днів

28 днів    6,0

15,0

25,0


Марка по водонепроникності, W W 15÷16
Морозостійкість, к-сть циклів Не менше 100-150
Ультрафіолет Не впливає
Температура при застосуванні, ◦С +5
Температура експлуатації, ◦С -60 ÷ +130
Умова зберігання В сухому приміщені, в герметичній тарі
Гарантійний термін зберігання 18Витрати матеріалу:

Витрати матеріалу в перерахунку на суху суміш  складає 1,35-1,5  кг/дм3.Зберігання:

Гарантійний термін зберігання 12 місяців при температурі від -20 до +60°С в не порушеній заводській упаковці.Заходи безпеки:

Під час використання "Мегатрон Пломба", необхідно дотримуватись наступних заходів безпеки:

 • Забезпечити безпеку на робочому місці. Переконайтеся, що робоче місце чисте, порожнє і не містить небезпечних матеріалів. Встановіть огородження і знаки безпеки, де це необхідно.
 • Використовуйте відповідний захист для очей та дихальних шляхів. При зачиненні гідроізоляції може виділятись пил, та інші речовини, які можуть стати причиною ризику для здоров'я. Використовуйте захисні окуляри та респіратори.
 • Використовуйте безпечні інструменти та обладнання. Переконайтеся, що інструменти та обладнання, які ви використовуєте, є безпечними для роботи. Перевірте їх перед використанням.
 • Під час роботи з гідроізоляцією дотримуйтеся правил безпеки при роботі з рідинами та хімічними речовинами. 
 • Дотримуйтеся всіх вимог щодо техніки безпеки, які встановлені відповідними організаціями та виробниками.
 • Переконайтеся, що матеріали, які ви використовуєте, є екологічно безпечними та не мають негативного впливу на довкілля.


Схожі товари
МЕГАТРОН ДОБАВКА
Суха гідроізоляційна добавка для бетонів та розчинів
arrow Докладніше
МЕГАТРОН ПРОНИКАЮЧИЙ
Проникаюча гідроізоляція для захисту бетонних конструкцій
arrow Докладніше
МЕГАТРОН ШОВНИЙ
Безусадочна мінеральна композиція для герметизації холодних шві, тріщин та примикань
arrow Докладніше