Опис матеріалу:

Мегатрон Проникаючий призначений для захисту збірних і монолітних бетонних і залізобетонних конструкцій.

Такий вид гідроізоляції підвищує показники водонепроникності, міцності, морозостійкості бетону. Захищає конструкції від дії агресивних середовищ: кислот, лугів, стічних і ґрунтових вод, морської води. 

Використовується для гідроізоляції поверхонь,  що мають,  тріщини з шириною розкриття не більше 0,4мм.


Переваги проникаючої гідроізоляції:

Надійний захист:
Проникаючі гідроізоляційні засоби проникають глибоко в матеріал, що створює мережу нерозчинних кристалогідратів в структурі бетону, що створює надійний захисний бар'єр, та забезпечує високу ефективність захисту від вологи;

Висока міцність зчеплення з основою:
Міцність зчеплення з основою є однією з найважливіших характеристик проникаючої гідроізоляції. Вона визначає, наскільки надійно матеріал утримується на поверхні та як добре забезпечує захист від вологи та інших негативних факторів.

Хімічна і корозійна стійкість:
Мегатрон Проникаючий володіє високою хімічною стійкістю, що дозволяє їй ефективно витримувати вплив різноманітних хімічних сполук. Це особливо важливо в умовах, де конструкція може мати контакт з агресивними речовинами, такими як кислоти, луги, солі та інші хімічні розчини.

Широкий спектр застосування:
Проникаюча гідроізоляція може бути застосована на різних типах бетонних конструкцій (цементні стяжки та штукатурки, стіни фундаментів, фундаментні плити); Дозволяє виконувати відновлення горизонтальної гідроізоляції методом ін’єкцій в бетонних та цегляних конструкціях.

Простота використання:
наноситься виключно на вологу поверхню (не потребує осушення поверхні) з будь якої доступної сторони конструкції. Не потребує додаткового захисту, працює проти току води.

Довговічність:
Проникаюча гідроізоляція захищає конструкції від вологи та інших агресивних факторів протягом всього терміну експлуатації будівель та споруд; не піддається поверхневим, механічним пошкодженням; підвищує хімічну та корозійну стійкість конструкцій, а також підвищує морозостійкість бетону.

Економічність:
Проникаюча гідроізоляція проста в застосуванні та не потребує осушування поверхні конструкції, наноситься з будь якої доступної сторони конструкції (не потребує відкопування).

Екологічність:
Проникаючі гідроізоляційні засоби не містять шкідливих речовин та не завдають шкоди навколишньому середовищу, дозволені для використання в резервуарах з питною водою.Сфера застосування:

 • Гідроізоляція збірних бетонних конструкцій (фундаментні блоки, панелі перекриття, балконні плити, і т.д.);
 • Виконання горизонтальної гідроізоляції;
 • Гідроізоляція монолітних бетонних конструкцій (плити фундаменту, стяжки на основі цементу, колони, сходові марші і т.д.);
 • Гідроізоляція промислових споруд (плити фундаменту, колони, стінові панелі і т. д.);
 • Гідроізоляція споруд аграрного сектору (силоси, бункери, газгольдери, підземні та надземні галереї, і т.д.);
 • Гідроізоляція споруд водного господарства (трубопроводи, резервуари, колодязі, свердловини і т.д.);
 • Гідроізоляція гірничо-добувних об'єктів;
 • Гідроізоляція очисних споруд (септики, відстійники, і т.д.).Рекомендації по нанесенню:

Мегатрон Проникаючий  слід наносити згідно технологічного регламенту виробника.

Перед нанесенням проникаючої гідроізоляції необхідно здійснити підготовку основи, щоб забезпечити найкращу якість зчеплення та проникнення. Для цього поверхня основи повинна бути чистою, міцною, та максимально насиченою водою. Нарешті, поверхня повинна бути шорсткою, щоб забезпечити краще зчеплення між гідроізоляцією та основою.

Очищення основи перед нанесенням проникаючої гідроізоляції може здійснюватися за допомогою ручного обладнання. Також можуть використовуватися механізовані засоби, такі як водоструменеві установки.

Для ручного очищення можна використовувати металеві щітки або шпателі для зняття бруду та пилу. Якщо на поверхні основи є масляні плями, то можна використовувати спеціальні розчинники, які допоможуть зняти забруднення. 

Водоструменеві установки допомагають видалити бруд за допомогою потоку води під високим тиском та максимально насичити бетон водою.  

Мегатрон Проникаючий наноситься на ретельно зволожену поверхню бетонної конструкції з будь-якої із доступних сторін (внутрішню, або зовнішню) незалежно від напряму тиску води. Матеріал ефективний навіть за наявності високого гідростатичного тиску води.  

Перед початком змішування сухої суміші з водою необхідно підготувати робочий інструмент та ємності для зачинення.

Додавайте воду поступово, враховуючи пропорцію 1 частина води до 2 частин сухої суміші. Це означає, що на кожну одну частину води слід додавати дві частини сухого компоненту по об’єму. Почніть змішування, використовуючи механічний міксер або шпатель, якщо змішуєте вручну.

Після внесення води, матеріал слід добре перемішати, забезпечивши однорідну консистенцію. Потім зачекайте 1-2 хвилини перед тим, як ще раз добре перемішати суміш. У разі потреби, можна додати невелику кількість води, враховуючи метод нанесення та консистенцію, що вам потрібна. 

Уважно спостерігайте за консистенцією суміші. Вона повинна бути рівномірною, без грудочок або нерозчинених сухих частин. 

Після завершення замішування залиште суміш протягом 1-2 хвилин, дозволяючи їй трохи витримати. Перед нанесенням, ще раз ретельно перемішайте суміш, забезпечуючи однорідну консистенцію.

Готувати таку кількість розчину, яку можна використати протягом 30 хвилин. Під час використання розчин регулярно перемішувати. Повторне додавання води в розчин не допускається.

Після отримання однорідної маси, її необхідно наносити на поверхню щіткою або розпилювачем під тиском, в два шари. Перший шар повинен затвердіти протягом 4-6 годин перед нанесенням на нього другого шару. Перед нанесенням другого шару поверхню зволожити. Після нанесення гідроізоляційного матеріалу необхідно дати йому час для повного висихання та затвердіння, щоб досягти максимальної ефективності гідроізоляції. Після повного затвердіння поверхню конструкції рекомендують захистити від прямого сонячного світла та додатково зволожувати.

Роботи по нанесенню матеріалу виконувати при температурі не нижче +5°С. 

Увага! Всі тріщини, стики, шви, примикання, введення комунікацій, напірні течії необхідно ізолювати за допомогою Мегатрон Шовний і Мегатрон Пломба.Витрати матеріалу:

Витрати матеріалу становлять від 0,8 - 1,2 кг/м2 в залежності від рельєфу поверхні.Зберігання:

Гарантійний термін зберігання 12 місяців при температурі від -20 до +60°С в не порушеній заводській упаковці.Технічні характеристики

Характеристика
Значення
Зовнішній вигляд Сипучий порошок темно- сірого  кольору, без домішок
Вологість по масі % 0,5÷0,7

Термін тужавіння хв.

Початок

Кінець    


15÷20

30-40


Насипна щільність в не ущільненому стані г/см3 1,3
Підвищення показників водонепроникності, ступені 5
Підвищення морозостійкості, к-сть циклів Не менше 100÷150
Стійкість бетону до дії кислот Висока
Стійкість бетону до дії лугів Висока
Стійкість бетону до дії нафтопродуктів Висока
Ультрафіолет Не впливає
Температура при застосуванні ◦С +5
Температура експлуатації ◦С -60 ÷ +130
Умова зберігання В сухому приміщені, в герметичній тарі
Гарантійний термін зберігання 12Заходи безпеки:

Під час нанесення проникаючої гідроізоляції, необхідно дотримуватись наступних заходів безпеки:

 • Забезпечити безпеку на робочому місці. Переконайтеся, що робоче місце чисте, порожнє і не містить небезпечних матеріалів. Встановіть огородження і знаки безпеки, де це необхідно.
 • Використовуйте відповідний захист для очей та дихальних шляхів. При зачиненні гідроізоляції може виділятись пил, та інші речовини, які можуть стати причиною ризику для здоров'я. Використовуйте захисні окуляри та респіратори.
 • Використовуйте безпечні інструменти та обладнання. Переконайтеся, що інструменти та обладнання, які ви використовуєте, є безпечними для роботи. Перевірте їх перед використанням.
 • Під час роботи з гідроізоляцією дотримуйтеся правил безпеки при роботі з рідинами та хімічними речовинами. 
 • Дотримуйтеся всіх вимог щодо техніки безпеки, які встановлені відповідними організаціями та виробниками.
 • Переконайтеся, що матеріали, які ви використовуєте, є екологічно безпечними та не мають негативного впливу на довкілля.


Схожі товари
МЕГАТРОН ДОБАВКА
Суха гідроізоляційна добавка для бетонів та розчинів
arrow Докладніше
МЕГАТРОН ПЛОМБА
Тампонажна композиція для герметизації (тампонування) водонапірних пустот, отворів, швів чи тріщин у будівельних конструкціях
arrow Докладніше
МЕГАТРОН ШОВНИЙ
Безусадочна мінеральна композиція для герметизації холодних шві, тріщин та примикань
arrow Докладніше